Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır Fizik Olarak?

Erkeklerin aklında her zaman belli başlı sorular yer alır. Bununla beraber bu tip sorular içerisinde karşı cinse yönelik olanlar aktif bir haldedir. Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır fizik olarak gibi bir soru her zaman gündemdedir. Ayrıca herkesin bu sorulara yanıt aramaları da gayet normal olan konulardan bir tanesidir. Kadınların ne tür fiziksel özelliklere sahip oldukları bu konuda önemlidir. Ayrıca davranışları da en az fiziksel özellikleri kadar dikkat çekecek olan bir konu olarak ön plandadır. Bununla beraber en uygun kadınları bulma durumlarını yönlendirecek olan kriterlerdir. Özellikle bu kriterler seçim evresinde bir hayli önemli olan hususlar arasında yer almaktadır. 

Erkekler Gülümseyen Kadın İster

Kadınlar, daha sakin ve cool davranmanın avantaj olarak görmektedir. Ancak bu en büyük yanlışlardan bir tanesidir. Ayrıca erkekler daha fazla gülümseyen kadınları sempatik bulmaktadır. Ayrıca bu kadınlarla zaman geçirmek isterler. Bununla beraber bu kadınlarla tanışmayı her zaman öncelikli hale getirirler. 

Erkekler; depresyonda olan, dramatik ve melankolik kadınlarla beraber zaman geçirmek istemezler. Mutlu olan ve özgüvenli kadınlarla zaman geçirmeye yönelirler. Bununla beraber erkekler gülümseyen kadın ister yargısı tamamen doğru bir yerdedir. Her zaman mutlu ve pozitif yönde olan kadınlara öncelik vereceklerdir. Bununla beraber her erkeğin bu tip şartları barındıran kadınlara yönelmeleri normaldir. Bu tip bir yönelim içerisinde de olacaklardır. 

Zayıflık Etkili Değil

Kadınlar, form tutmak ve diyet yapmak konusunda her zaman daha tutucudur. Ancak her bir erkek zayıf kadını çekici bulmamaktadır. Ayrıca genel söylemleri “zayıflık etkili değil “yönünde de olmaktadır. Ancak erkekler zayıf olmamakla beraber kıvrımlı bir vücuda daha fazla önem gösterirler. Yuvarlak hatlara sahip olan kadınlar, onların daha fazla ilgisini çekecektir. 

Zayıf olmamakla kilolu olmak arasındaki çizgi son derecede önemlidir. Kadınların da bunun bilincinde olmaları gerekmektedir. Ayrıca sarkık ve orantısız hatlara sahip olan kadınlar hep geri planda kalacaktır. Fiziksel özelliklere dikkat eden erkeklerin her zaman önemsediği konular arasında yer alacaktır. Ayrıca fiziksel özellikleri iyi olan kadınların özgüveni yüksek imaja sahip olduğu da öne çıkacak olan konular arasındadır. 

Koku Önemli

Erkek ya da kadın olsun kendine has bir kokuyu hep barındırmaları gerekmektedir. Hijyen ve temizlik gibi konuların dışında koku da bir hayli önemli bir yerdedir. Bununla beraber koku önemli detayı kadınlar için apayrı bir yerde olmaktadır. Ayrıca sık sık parfüm değiştirmemek gerektiği de vurgulanan konular arasında yer almaktadır. 

Erkeklerin psikolojik ve fiziksel olarak kokular ciddi manada uyarmaktadır. Ayrıca kadınların fark edilmesi ve akılda kalması açısından da bu kokular en önemli faktörlerden bir tanesidir. Bununla beraber kadınların özelliklerini de yansıtan bir halde varlık göstermektedir. Her bir kadının bu yüzden kokulara gereken önemi göstermesi de gerekmektedir. 

Yemek Konusunda Bilgili Olun

Erkeklerin ilgisini çekmenin diğer bir yolu da yemeklerdir. Yemek konusunda bilgili olun ve erkeklere her seferinde bunu yansıtın. Ayrıca kadınların sadece yemek yapmakla değil iyi yemekten anlaması da önemli bir konudur. Erkeklerin bu detayı bir hayli fazla bir biçimde önemsedikleri de öne çıkan bir yapıdadır. 

Erkekler yemek konusunda her zaman özenli davranır. Ayrıca her gün aynı yemekleri yemekten de haz etmezler. Özellikle yemek konusunda son derecede bilgili ve maharetli kadınlara da ilgi göstermektedirler. Bununla beraber yemek konusunda yeterli donanıma sahip olmak da önemlidir. Her kadının ilgi çekmek adına bu şartı yerine getirmesi gerekecektir. 

Özgüven Detayı

Kadınların en fazla dikkat çekmesini sağlayan etmen kendine olan güvenidir. Erkekler Bet Sitelerinde zaman geçiren kadınlara hemen aşık olurlar. Bu yüzden erkeklerin de kadınlarda aradığı temel konular arasındadır. Özgüven detayı her zaman ilgi çekecek konulardan bir tanesidir. Bununla beraber ne kadar kusursuz fiziklere sahip olurlarsa olsunlar özgüven daha da ağır basacak olan bir konudur. Erkekler genel olarak sağlam bir duruşa sahip olan kadınları tercih edeceklerdir. Bununla beraber özgüven detayı da bir hayli önemli olan konular arasındadır. Ayrıca bu konu fiziksel özelliklerden daha da önemli bir haldedir. Kendini ifade edecek ve özgüveni yüksek olan kadınlara daha fazla yöneleceklerdir. Her zaman seçim evresinde özgüven kriterleri merkezlerinde olacaktır.